Jak rychle získat nové zákazníky?

Rádi byste získali nové zákazníky pro své produkty, ale nevíte, jak na to? Vyzkoušeli jste už snad vše, ale nedostává se vám dostatečného množství zákazníků? Co takhle zkusit metodu navolávání klientů, které se řadí mezi účinný nástroj pro získávání nových zákazníků.

Jak navolávání funguje?

Navolávání klientů a schůzek se řadí mezi velice účinnou a oblíbenou marketingovou strategii, jež nachází využití u velkého množství firem. Občas je tato metoda vnímána negativně, ale pokud je prováděno navolávání správně, tak má své výsledky a je vnímáno zákazníky pozitivně.

Pro navolávání klientů a schůzek lze využít 2 způsobů:

  • interní tým a
  • virtuální call centrum.

V oblasti získávání nových zákazníků zaujímají oba tyto způsoby významné uplatnění a mají své výhody a nevýhody.

Interní tým vs. outsourcing call centrum

Výhodou interního týmu je především to, že zaměstnavatel má kontrolu nad veškerou prací operátora a operátoři dobře znají prodávané produkty. Mezi nevýhody interního týmu naopak patří vyšší náklady a nutnost najít vhodné zaměstnance, kterým navolávání půjde od ruky. A potřeba zajistit svým zaměstnancům pravidelné školení.

Výhodou virtuálního call centra v porovnání s interním týmem jsou zejména nižší provozní náklady na personál a prostor. Externí call centrum je také považované za účinnější metodu získávání nových klientů, jelikož virtuální call centrum disponuje velkým množstvím zkušených operátorů. Také jde o rychlejší metodu, jelikož vám odpadne potřeba zajistit zaměstnance. Za nevýhodu lze považovat zejména pomalejší zpětná vazba a nemožnost přímé kontroly komunikace mezi operátorem a zákazníkem.

Obraťte se na profesionály

Pokud jste přesvědčeni, že je pro vás vhodnějším způsobem pro zajištění nových zákazníků outsourcing call centrum. Pak máme pro vás tip na českou společnost Operátor na klik, která disponuje týmem proškolených zaměstnanců, kteří vědí, jak získat pro firmu nové zákazníky. Ihned tak uvidíte výsledky a investice do call centra bude mít pro vás rychlou návratnost.