Jak lépe řídit firmu? Pořiďte si CRM systém

Úspěšné firmy nejsou obvykle řízeny složitě, ale naopak jednoduše. Pokud vám dělá řízení firmy starosti a občas na něj nestačíte, je to jasný signál, že je potřeba to změnit. V mnoha firmách panuje chaos, manažeři často nevědí, v jakém stavu jsou zakázky nebo firemní projekty, jak jsou zaměstnanci vytížení nebo třeba jak se vyvíjí obrat firmy. Pokud to nevíte ani vy, je to velká chyba. Můžete ji ale napravit tím, že do firmy pořídíte CRM systém, s ním budete mít konečně o všem přehled a můžete firmu řídit tak, aby mohla jen růst a prosperovat.

Zvolte AutoCRM

Mezi CRM systémy jsou velké rozdíly a vyplatí se sáhnout po tom nejlepším, kterým je AutoCRM. Tento systém zastoupí všechny programy, které aktuálně k řízení firmy používáte. Na trhu je nespočet firem, které se liší velikostí i oborem podnikání. AutoCRM vám proto bude upraven na míru, aby neobsahoval funkce, které nepoužijete, ale jen ty, bez kterých se neobejdete. Tyto funkce vám budou dostupné prostřednictvím jednotlivých entit v přehledném rozhraní, mezi kterými se můžete snadno přepínat. Zajímá vás projektové řízení – software? Můžete zde všechny projekty snadno řídit, zobrazovat si jejich návaznost za pomoci Ganntova diagramu, stupeň dokončení a další. Už nikdy nebudete mít nepořádek v zakázkách, budete zde mít pod dohledem každého zaměstnance. Se zaměstnanci zde můžete komunikovat, přidělovat jim práci, sledovat jejich harmonogram, vytížení i docházku. Plánování další práce teď bude mnohem jednodušší.

Součástí může být i účetní modul, ve kterém můžete fakturovat, správce souborů, kde můžete shromažďovat důležité dokumenty, správce reklamních kampaní, kde můžete řídit propagaci, a další. Důležitý je také emailový klient, můžete odsud komunikovat s klienty, evidovat si u nich důležité informace nebo jim zde například vytvářet a rozesílat newslettery. Můžete si zde zobrazovat důležité informace, třeba vývoj návštěvnosti webu, zisk za určitá období, počty objednávek a mnoho dlašího. CRM změní vaší firmu od základů, zajistěte si ho třeba ještě dnes na AutoCRM.cz.