Chiptuning – možnost, jak zlepšit výkon svého automobilu

Majitelé automobilů o své mazlíčky pečují. Pravidelně jim dopřávají servis, před důležitými cestami nechávají automobil zkontrolovat profesionály a případné chyby odstranit. Pečujete jak o vzhled auta, tak i o to, co je uvnitř. Podobně jako v elektronice a jiných sférách se neustále vyvíjejí nové a nové kousky. Lepší, výkonnější, s novými možnostmi, vybavením nebo větší odolností. Podobně je to i s automobily.

Model za modelem

Ne všichni si mohou dovolit, podobně jako u mobilních telefonů, notebooků nebo televizí, pořizovat co chvíli nové auto. Když už k jeho koupi přistoupíte, hledáte to nejlepší, co na trhu je a to jak výkonem i cenou. Doba však jde neustále dopředu a i vy toužíte mít v garáži automobil, který by byl ze všech nejrychlejší a nejlepší? Přirozeně po tomto touží snad všichni, zejména pak muži, kteří své auto berou ještě o něco jinak než ženy. Jde u stávajícího automobilu zvýšit rychlost a celkové jej pozvednout na novou úroveň? A nezaplatit za to velkou spoustu peněz?

Jednou z těchto možností je právě chiptuning. A o co přesně jde? Je to optimalizace software v řídicí jednotce motoru. Nastavují se zde diagnostické parametry jednotek a automobil tak funguje lépe. Lze díky tomu bezpečně docílit navýšení výkonu a to třeba až o 35% a u točivého momentu je to možná až o 40%. Camp performance přináší 100% legální chiptuning, první v České republice! Díky tomu budete mít jistotu, že tato úprava je schválena Ministerstvem dopravy ČR.

Má tedy legální status kdekoliv ve světě. Budete mít také oficiální zápis v technickém průkaze, takže tato úprava bude kvalitní, profesionální a také do posledního puntíku legální. Chcete i vy své auto podpořit a dodat mu zvýšení výkonu motoru? Vsaďte na profesionály, kteří se o váš automobil postarají. Odměnou vám bude lepší výkon.