Oprava a servis notebooku – kam se obrátit?

V případě, že se vám pokazí notebook, tablet a PC, potřebujete nalézt rychlé řešení vaší opravy. Zároveň je dobré vědět dopředu, kolik vás celá oprava bude stát. Kde toto získat a na jaké servisy si dát pozor?

Kde opravují všechny značky?

Zatímco některé servisy vám v případě poruchy vašeho zařízení budou vnucovat výměnu celé základní desky, která je pro ně finančně výhodnější nebo na její opravu nemají dostatečné znalosti, kvalitní servisy vám jsou schopny zjistit jednotlivé závady a vyměnit jen vadné součástky. Oprava notebooku Lenovo, ale i všech dalších značek notebooků, ultrabooků, tabletů, PC či dalšího hardwaru, se pro vás stane příjemnější, když budete dopředu vědět i cenu za opravu.

Diagnostika zdarma

Není nic horšího než během doby, kdy se vaše technika opravuje, dostávat nulové informace o budoucí ceně za opravu. Servis notebooku Brno vám zajistí diagnostiku zařízení zcela zdarma a před samotnou opravou vám pošle cenovou nabídku, kterou uskuteční až po vašem odsouhlasení. Nemusíte se tedy obávat cen, které byste nebyli ochotni platit. Víte o tom, že kvalitní servis zajistí svoz zařízení z celé republiky?

Jak notebook předat

Notebook či další hardware, který potřebujete opravit, můžete do servisu doručit velmi jednoduchým způsobem. Nejdříve vyplníte na stránkách servisu formulář, kde si opravu zajistíte, a notebook zabalíte do krabice. Na vámi domluveném místě a čase vyzvedne kurýr společnosti GSL vaši techniku a opatří krabici štítkem pro přepravu. Další den je již notebook v servisu, kde je provedena diagnostika zdarma a vám je odeslána cenová nabídka opravy. Po opravě je vám zařízení opět odeslán bezpečnou kurýrní službou.

Spolehněte se na služby specializovaného servisu, kam je možno odeslat zařízení odkudkoliv z České republiky.