Tisk vizitek podle vlastního návrhu

Tak jako letáky, katalogy, brožury, plakáty a jiné další propagační materiály, jsou dnes vizitky prakticky nedílnou součástí marketingu každé společnosti. Vizitku ovšem může mít i samostatný podnikatel, řemeslník nebo kdokoliv jiný. Tyto malé kartičky jsou především výborným a jednoduchým zdrojem základních informací o jejím majiteli, který tak může nejen propagovat své jméno, ale především poskytnout informaci zákazníkům. Každá vizitka by měla být stručná a výstižná a obsahovat jméno nebo název firmy, telefon, e-mailovou adresu a případně webové stránky.

Jak si pořídit vizitku online?

Je to jednoduché, protože stačí najít v internetu portál www.printuj.cz, který provozuje firma Print online s.r.o., sídlící v Praze-Jeneč. Po otevření portálu se vám nabídnou dvě varianty. Buď budete mít na výběr některý z celé řady připravených návrhů, které jsou volně k dispozici každému zájemci, nebo si můžete předem připravit svůj vlastní návrh a ten zde pak nahrát.

Charakteristika vizitek

Ať už si vyberete kteroukoliv variantu, můžete se spolehnout na prvotřídní kvalitu, jelikož veškeré vizitky jsou zhotovovány na brilantně bílém, odolném a pevném papíru. Tisk vizitek online je prováděn v lesklé i matné verzi a všechny barvy jsou úžasně jasné. V nabídce tiskárny je i luxusní vzhled, kterého je dosahováno technologií laminace.

Výhody online tisku

Zákazník je naprosto nezávislý na provozní době tiskárny. Tisk vizitek online totiž znamená, že svou vizitku si může každý vytvořit kdykoliv se mu to hodí. Online tisk vizitek funguje v podstatě nepřetržitě, takže nejen, že si můžete zadat tisk v době, kdy se to hodí vám, ale také můžete tiskárnu požádat kdykoliv o pomoc nebo radu.

Další produkty tiskárny

Vedle vizitek nabízí tiskárana Print online také hlavičkové papíry s logem vaší firmy. Hlavičkové papíry jsou svým způsobem také vizitkami firmy, neboť se mohou používat jak při obchodní korespondenci, tak při písemném styku s úřady a veřejností. K dalším produktům patří kalendáře, různé firemní tiskoviny a jiné propagační materiály.