Máte problém s hlukem? Obraťte se na odborníky

Pokud se ve vašem okolí objeví problém s hlukem, lze jej snadno vyřešit. Svoje služby tohoto charakteru nabízí společnost Potichu zvukové izolace. Obrátit se na ni mohou jak ti, kdo hlukem ruší, tak i ti, koho hluk ruší. Nabídka služeb je poměrně široká.

Řešení pro každého

Hluk je element velmi rušivý a pokud se vyskytuje pravidelně, je potřeba jej řešit. Společnost Potichu se soustřeďuje hned na několik různých oblastí, v nichž nabízí své služby.

  • Odhlučnění

V této kategorii nabízí odhlučnění bytů, komerčních, technických prostorů a odhlučnění stroje.

Všechna technická zařízení musejí splňovat hygienické normy. Co se odhlučnění technických prostorů týká, může se jednat o skladovací místa, prostory, kde se nachází vzduchotechnika, klimatizační jednotky nebo výrobní linky.

O odhlučnění bytu mají zájem především ti, kdo bydlí v panelovém domě. V tomto případě lze realizovat odhlučnění celé místnosti nebo pouze stropu, stěn či podlahy. U komerčních prostorů se jedná o odhlučnění kaváren, barů, restaurací, kanceláří a zasedacích místností, konferenčních sálů, diskoték a společenských místností.

  • Zvuková izolace

Zvukovou izolaci si můžete objednat nebo si zakoupit izolační materiály. Mezi materiály pro zvukovou izolaci využívané patří akustická pěna. Je to druh materiálu, který lze využít do konstrukcí stropů, podlah i stěn. Lze ji kombinovat s dalšími neprůzvučnými materiály. Využívá se i pro snížení doby dozvuku, jako řešení vzniku ozvěn v prostoru s nadměrným hlukem. Vybírat si můžete z několika různých variant, dle potřeby a možností prostoru.

  • Měření hluku

Služby zahrnují nejen klasické měření hluku, ale také kvalitu zvuku s možností nabídky jejího zlepšení.

  • Prostorová akustika

Zde se jedná a o nadměrnou ozvěnu v prostoru. Ta se objevuje především u staveb s velkými a hladkými stěnami.