Znáte výhody využívání offshore služeb?

Jste majitelem společnosti a trápí vás vysoké daňové poplatky v cizích zemích? Vlastníte nemovitost a chcete ji právně ošetřit? Neorientujete se v českém právním prostředí? Pak přesně pro vás jsou ideální offshore služby, které se za vás o vše postarají a navíc v úplné anonymitě. Snížíte daně a ochráníte svůj majetek. Na ioffshore.cz zjistíte své potřebné a současně můžete využít služeb profesionálů ve svém oboru.

Vyplatí se zakládat offshore společnost?

Důvodů k založení offshore společnosti je hned několik. Díky offshore a onshore společnostem můžete platit nejnižší daň, která je možná, samozřejmě vše legální cestou. Veškerém daňové plánování je v souladu s právními předpisy všech zemí, které tuto možnost využívají. Můžete tak využívat legálně „daňové ráje“. Jednou z velkých výhod podnikání v jiné zemi je neplacení DPH.

Soukromí je jednou z věcí, na které si zakládají lidé z různých vrstev nebo národů. Offshoreová společnost zajistí, aby vaše podnikání zůstalo v úplné anonymitě a váš majetek je tak ochráněn před případnými zločinci. Mnoho zločinců si vybírá k svým majetkovým trestním činům oběti z obchodního rejstříku nebo katastru nemovitostí. Zjistit majetkové poměry není nic těžkého, proto můžete, zcela legálně, převést svůj majetek nebo nemovitost v katastru nemovitostí na offshore společnost a vy i vaše rodina zůstanete v anonymitě – bezpečí.

Dalším motivem pro mnohé podnikatele k založení offshore společnosti je právní ochrana majetku. Je to další způsob, jak ochránit svůj majetek před nároky věřitelů nebo exekutorů, které mohou být mimozákonné. Stejně tak máte svůj majetek chráněný při případném rozvodu. Majetek se oddělí od toho společného a zůstane výhradně majetkem společnosti, tedy vaším.

Vylepšete image vaší společnosti

České společnosti nejsou na světovém trhu moc známé, což je velká škoda. Navazujte lépe kontakty se zahraničními investory nebo obchodními partnery. Na ioffshore.cz zjistíte všechny potřebné informace.