Plot neslouží pouze jako ochrana majetku

Plot je, většinou, to první, co každému návštěvníkovi či kolemjdoucímu padne do oka. V současné době ploty již většinou neslouží pouze pro ohraničení pozemku, ale vytvářejí velmi důležitý a někdy i dominantní architektonický prvek. Při jeho pořizování tedy berte v potaz, že by měl ladit nejen se stavbou, kterou ohraničuje, ale i s celým okolím a to nejen materiálem, ale i barvou, tvarem a výškou. Hodně vysoký a plný plot sice zajistí dokonalé soukromí, ale také může vytvářet stín. Pokud nechcete, aby váš dům a oplocení působily jako pevnost, volte plot nižší a vzdušnější.

Vybírat můžete z celé řady různě designově laděných plotů. Jednou z možností jsou kovové ploty.

Proč zvolit plot kovový?

Možná si teď říkáte, že kovové ploty patří ke starým domům nebo do vilových čtvrtí, ale opak je pravdou. Současné kovové ploty nabízejí moderní a elegantní vzhled. Tak je tomu i u plotů, které nabízí společnost PLOTY B&V S.R.O. Moderní ploty kovové fotogalerie vás o tom přesvědčí. Tyto ploty nabízejí minimalistický vzhled, jež tvoří rovné linie a jednoduchý styl. Jednoduché a neutrální provedení bude vždy elegantní a vhodné pro každou dobu.

Kovové ploty mají celou řadu výhod

Díky výrobním postupům a povrchové antikorozní ochraně není potřeba téměř žádná údržba. Montáž plotu je velmi jednoduchá a rychlá a to díky ucelenému systému oplocení, který je vhodný jak kolem domů rodinných, tak i na oplocení městských areálů i administrativních budov. Další velkou výhodou je dlouhá životnost.

Ploty Bohumín nabízejí ucelené systémy oplocení, které obsahují plotová pole, křídlové a posuvné brány, branky a kovové sloupky. Jednotlivé výrobky lze montovat jak do kovových, tak i do zděných sloupků.Vybírat můžete ze 16 různých designů a tří konstrukčních řad, které se liší kovovými profily a konstrukčním řešením.