Fotopast – jednoduchá krabička, která chrání vás i okolí

Rádi chodíte do lesa, kde sledujete zvěř? Potřebujete, ať už k práci nebo jen pro vlastní potřebu, vědět, jaká zvířata se objevují v okolí vašeho domu nebo v blízkém lese? Ať už jako fanoušci přírody a zvířat nebo myslivci, kteří potřebují mít o svém revíru přesný přehled. Ke všemu vám postačí jedna malá věc. Krabička, která bude za vás monitorovat, co se děje v okolí vašeho domu nebo v lese. Co všechno taková malá krabička umí a kde všude vám může pomoci a zjednodušit vám život?

Odhaluje zvěř v okolí i zloděje

Fotopast Bunaty je profesionálním přístrojem ve svém oboru. Tuto malou krabičku využívají nejen lidé ve svém soukromí nebo pro své vlastní potřeby, ale také města a obce v České republice nebo například také Policie České republiky. Jde tedy vidět, že jde opravdu o ideálního pomocníka ve svém oboru. Přístroje se vyznačují spolehlivostí, kvalitou a profesionalitou.

Pomohou vám v každém ohledu a mohou usnadnit život. Jsou vhodné nejen pro myslivce a milovníky přírody, ale také například jako pomocníci pro ochranu vašeho majetku a domu. Jednotlivé přístroje vše zaznamenávají na SD kartu, případně se odesílají snímky rovnou na mobilní telefon nebo e-mail, takže vše máte pod kontrolou. Fotopasti Bunaty reagují na pohyb, ovšem na tepelný pohyb, takže monitorují jen zvířata, lidi a vše ostatní.

Nebudete tedy muset probírat spoustu snímků, ve kterých se pohnul list nebo zafoukal vítr. Přístroje jsou zcela bezhlučné, používá se zde zcela neviditelné noční snímání, takže fotografie budou ostré a rozeznatelné i během noci. Jednotlivé přístroje umí opravdu hodně pomoci a mohou odhalit například zloděje nebo jiné nenechavce, kteří se ve vašem okolí pohybují. Budete mít přehled o všem, co se děje a můžete případné problémy řešit.