Pneumatiky kupujte jen u odborníků

Pro někoho může být lákavé a pohodlné nakoupit všechno pod jednou střechou supermarketu. Vedle potravin, oblečení, elektrospotřebičů a dalšího zboží jsou zde mnohdy nabízeny i pneumatiky. Tento sortiment ovšem vyžaduje pečlivý výběr, jelikož to není zboží na jedno použití, ale na několik let. Zásadní ovšem je bezpečnost, což některé zejména asijské výrobky ne vždy zaručují. Nekvalitní pneumatiky se především v zimním období nemusí chovat očekávaným způsobem. Na stále hustší silniční provoz a zvyšující se nehodovost reagovala i česká legislativa. V době od 1.11. do 31.3. platí povinnost používat na všech automobilech zimní pneumatiky.

Kde koupíte kvalitní pneumatiky

Chcete-li mít jistotu kvality a spolehlivosti, pak se obraťte na společnost PNEU OK. Jedná se o speciální obchod s pneumatikami a disky kol. Jeho zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a ochotně vám poskytnou odborné rady a cenná doporučení. Poradí vám, jaké pneumatiky budou vhodné pro vaše vozidlo a pro četnost i způsob vašeho ježdění. Rovněž se vám dostane odborného poradenství ohledně péče o pneumatiky a způsobech jejich skladování.

Co obchod PNEU OK nabízí?

Každý amatérský i profesionální motorista a provozovatel motorových vozidel zde najde vše, co se pneumatik či disků týká. Pestrý výběr zahrnuje výrobky všech renomovaných a obecně známých značek. Než si začnete vybírat, je nejdůležitější zjistit si údaje o rozměrech uvedené ve velkém technickém průkazu. Teprve poté se můžete zaměřit na další parametry jako je směs a vzorek běhounu. Tyto dvě vlastnosti jsou důležité především u zimních pneumatik, které musí dobře zabírat na sněhu a ledu.

Proč zvolit alu kola?

Význam alu kol nespočívá pouze ve zlepšení elegantního a atraktivního vzhledu vozidla. Jejich efekt je totiž i ryze praktický. Alu kola nevyžadují takovou péči jako klasické plechové disky, a přesto mají delší životnost a především u nich nehrozí koroze. Díky nízké hmotnosti alu kol můžete ušetřit na pohonných hmotách a pocítíte to i na zlepšeném pérování vašeho auta.