Jak efektivně realizovat sny o vlastním podnikání?

Na světě snad neexistuje člověk, který by někdy ve svém životě nezatoužil po vlastním podnikání. Lidé toužící po svobodě se v tomto ohledu většinou rozhodnout jít ještě dál a rovnou se pokusí své sny převést ve skutečnost. Tam ovšem mohou tvrdě narazit, protože proces zakládání společnosti rozhodně není procházka růžovou zahradou. Je potřeba disponovat jistými odbornými znalostmi, schopností pracovat s administrativou a nebo mít alespoň po ruce někoho, kdo vám s úkonem pomůže. Pokud se ale takovým věcem chcete raději úplně vyhnout, poradíme vám daleko jednodušší způsob. Připraveni?

Odkoupení existující společnosti přináší mnohé benefity

Založení společnosti opravdu přináší celou řadu překážek, které mohou naprosto znechutit potřebu v procesu pokračovat. Proto byste měli popřemýšlet nad možností, že odkoupíte již existující společnost. Že nevíte, kde se takové věci zprostředkovávají? Prodej s.r.o. probíhá za pomoci specializovaných portálů, kde máte na výběr hned z několika možností. Společnosti tvořící nabídku se dělí do třech kategorií podle výše již zaplaceného základního kapitálu:

  • společnosti se základním kapitálem 200 000 Kč
  • společnosti se základním kapitálem 500 000 Kč
  • společnosti se základním kapitálem 1 000 000 Kč

Mezi těmito společnosti si můžete vybrat tu nejlepší přesně dle vašich konkrétních potřeb. Samozřejmě se na stránce nachází také kalkulace, pomocí čehož se velice jasně dostanete k informacím, co všechno se skrývá v požadované ceně.

Žádné doplňkové služby využít nemusíte

Stránky se zabývají prodejem s.r.o. jako takovým, čili se nemusíte obávat žádného vnucování doplňkových služeb. Mezi ty se řadí zejména nepovinné příplatkové služby jako sídlo společnosti, změna zakladatelské listiny nebo EXPRESS převod společnosti do druhého pracovního dne. Záleží tedy jen na vás, o co všechno nakonec budete stát. To zní celkem výhodně, nemyslíte?