Nakupujte chytře!

Nevíte, co znamená termín – Nakupujte s cashbackem? Laicky řečeno je to vrácení určitého procenta peněz z nákupu zákazníkovi. Procento však není stejné, u každého obchodu se liší, pohybuje se mezi 2-10 %. Jakmile dosáhnete určité hranice, peníze jsou vyplaceny zpět na váš bankovní účet.

Jak a kde mám začít?

Nejdříve si vyberte cashback systém, v poslední době je velmi oblíbený portál Tipli, kromě nabízeného cashbacku má v nabídce i slevové kódy a kupony. Dále se stačí jen zaregistrovat – a to pomocí Facebooku nebo vyplněním formuláře. Nemusíte se bát nějakého poplatku, za registraci získáváte navíc bonus.

Musím jen nakupovat?

V žádném případě. Cashback získáváte i tehdy, když se rozhodnete cestovat. Například na serveru Booking.com získáte slevu a zároveň váš vrácený cashback. A pokud se rozhodnete pro spotřební zboží, můžete Tipli využít pro renovaci vašeho bytu, protože napříkladu i prodejna Sconto nábytek tento cashback nabízí.

Jaké jiné obchody či řetězce můžu na Tipli najít?

Tipli nabízí stovky obchodů, kde nakoupíte levněji. Od obuvi eObuv přes lékárnu Dr.Max, až po eBay. Mezi nejvíce vyhledávané patří čínský eshop AliExpress. Na Tipli jej naleznete v češtině a můžete z něj získat až 8% cashbacku.

Můžu nakoupit s cashbackem i na slevovém portál?

Ano, Tipli je toho důkazem. Získáte výhodnější cenu díky tomu, že na Tipli najdete slevové portály – Pepa.cz, Zbožomat nebo Hyperslevy a další.

Dodatečné informace

Nákupy probíhají jako obyčejně. Nákup by měl proběhnout do 20 minut od přesměrování a odměnu z nákupu Tipli připíše do 48 hodin. A aby vám neunikly už žádné obchody s nabízejícím cashbackem, můžete přidat Tipli do prohlížeče Google Chrome.

Prozradili jsme vám možnost, jak co nejlépe využít vaše nákupy, proč bychom měli nechat peníze utíkat? I když nakupujete – tak tím vlastně šetříte. To je paráda, co myslíte?