Jak na anonymitu vlastnictví?

Není žádným tajemstvím, že pro Českou republiku je typická velmi průhledná vlastnická struktura. Informace o majetku lze získat veřejně například z katastru nemovitostí anebo z výpisu obchodního rejstříku. Přístup k těmto informacím má úplně každý a může s nimi v podstatě jakkoli zacházet, což může mít neblahý vliv na ochranu majetku. Jedním ze způsobů, jak ochránit majetek, je anonymita vlastnictví. A proč se vyplatí o tento typ ochrany usilovat?

Jak na anonymitu vlastnictví?

Ochránit vlastní majetek je asi prioritou každého z nás, avšak v případě konkurenčního boje může být veřejně zveřejňované vlastnictví celkem problém. Pro samotný majetek to pak může mít velice neblahý vliv. Vhodným řešením pro ochranu majetku je anonymita vlastnictví, která zneprůhlední a díky tomu zcela ochrání veškerý váš majetek. Přesun do zahraničí, je tak jednou z mála možností, jak si anonymitu zachovat. Navíc jde o zcela legitimní a ne příliš složité řešení.

Ochrana vašeho majetku

Ochránit majetek založením firmy v zahraničí – tzv. offshore podnikání je jedním z mála řešení. Mezi výhody offshore podnikání patří kromě anonymity vlastnictví také daňová optimalizace, snížení nadměrné byrokracie a i posílení brandu, neboli vaší značky na trhu. V rámci daňové optimalizace můžete dosáhnout na poloviční nebo desetinnou úroveň zdanění oproti zdanění v ČR. Tudíž se nejedná o žádné obcházení daní, ale jejich snížení. Každý stát podporuje své podnikatele jinak, některý více a jiný méně.

Se vším vám pomůže firma Zenron

Není se třeba obávat, že byste měli být na založení firmy v zahraničí sami. Se založením offshore společnosti vám pomůže společnost Zenron, která se věnuje ochraně majetku firem již přes 20 let. Ráda se s vámi podělí o své zkušenosti a navrhne pro vás ideální řešení. Kromě toho nabízí i ready made společnosti v zahraničí, takže založení firmy vám nemusí zabrat vůbec mnoho času.

Pokud chcete zjistit více informací o anonymitě vlastnictví a offshore podnikání, tak navštivte web společnosti Zenron.