Jak snadno založit firmu

Některé potencionální podnikatele odrazuje od založení své vlastní firmy administrativní náročnost a časově i finančně náročný postup. Kvůli obavám z byrokratické mašinerie proto založení společnosti neustále odkládají. Ovšem kdo aktivně podniká, sám brzy zjistí, že na současném silně konkurenčním trhu může uspět jen s vlastní společností. Jejího založení se nemusí obávat, když využije specializovanou firmu, která vše vyřídí za něho. Od podání žádosti až po návrh na zápis do obchodního rejstříku, a to vše za pouhých 14 dnů. Odborníci za vás zařídí veškeré složité papírování, zatímco vy se můžete věnovat vymýšlení názvu své vlastní firmy, přípravě na její rozjezd a hledání obchodních partnerů nebo zaměstnanců.

Proč založit vlastní společnost?

Jednak jsou společnosti základními stavebními kameny trhu, a jednak i zdrojem samotného úspěchu podnikatele. Důležitým faktorem je rovněž to, že drtivá většina podnikatelů, firem i běžných spotřebitelů dává přednost spolupráci se společnostmi, než s drobnými podnikateli či osobami samostatně výdělečně činnými. Společnost je totiž synonymem stability, velikosti a důvěryhodnosti. Pro ostatní společnosti je spolupráce s jinými firmami i otázkou prestiže a úspěšného podnikání.

Jak postupovat?

Moderní doba přeje růstu nových firem, o čemž svědčí i fakt, že společnost lze založit i pouze s korunovým kapitálem. Specializovaná společnost vám nejen pomůže se založením vaší nové firmy za pouhé dva týdny, ale poskytne vám i sídlo v Praze nebo v Brně. Pro každou společnost je sídlo v hlavním městě nebo v moravské metropoli jednak otázkou prestiže, a jednak příležitostí k navázání nových kontaktů. Sídlo na prestižní adrese je nejlepším rozjezdem podnikatelské činnosti. Veškeré úkony můžete vyřídit online, včetně případných dotazů.

Co za vás specializovaná firma vyřídí?

Prakticky vše, co je třeba učinit pro založení společnosti s ručením omezeným. To znamená od vyřízení u notáře včetně zaplacení notářského poplatku, přes vyhotovení všech potřebných dokumentů a zaplacení základního kapitálu, až po elektronický výpis z obchodního rejstříku, který slouží jako doklad umožňující okamžité fungování společnosti. Chcete-li této služby využít, obraťte se na adresu Super solution s.r.o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4 – Michle.