Hledejte a prodávejte použité stroje s online podporou

Díky možnostem, které vám dnes nabízí internet, můžete nakupovat nepřeberné množství zboží a ani použité stroje nejsou výjimkou. Hledáte či potřebujete prodat balicí stroje, dřevoobráběcí stroje, potravinářské stroje apod.? Obraťte se na stránky exapro.cz.

Profesionální přístup

Těšit se můžete na profesionální přístup a možnost propojení kupující a prodávajícího použitých strojů. Koupě a prodej strojů je přitom díky Exapro nesmírně snadný. Jedná se vlastně o internetovou platformu s týmem specialistů, kteří se starají o to, aby vše proběhlo tak, jak má. Zajistí také to, aby byl prodejce kontaktován jen s těmi kupujícími, kteří jsou dostatečně seriózní a kvalifikovaní. Ať už jste kupující či prodávající, Exapro vám ulehčí od zbytečných starostí. Textilní stroje nejsou výjimkou.

Jak na to?

Nejdříve je nutné vložit na webové stránky daný stroj, který potřebujete prodat. Následně si již další starosti přebírá tým specialistů, kteří se postarají o to, aby mohl být stroj inzerován v 9 různých jazycích a zájemci z celého světa na něj mohli snadno narazit. To vše je naprosto zdarma.

Zástupce pro vás

Exapro zástupce se již nadále stará o vaše nabídky, propaguje použité stroje na stránkách a registrovaným zákazníkům v daném odvětví. Díky tomu dochází k optimalizaci prodejního procesu a zajištění co největší viditelnosti právě pro váš stroj.

Potencionální zájemci

Výhodou stránek Exapro je i velká online viditelnost, která přitahuje zraky více než 300 000 potencionálních zákazníků za každý měsíc. Zákazníci tak mají přístup k nabídkám od více než 10 000 prodejců z celého světa.

Poptávky a komunikace

Správce vašeho účtu se stará také o všechny poptávky, zodpovídá otázky, dodá dostupné technické údaje o stroji a pomůže i s vícejazyčnou komunikací. Díky tomu ušetříte čas s filtrováním zákazníků. Následně dochází k propojení mezi kupujícím a prodávajícím. Poté se již velmi snadno domluvíte na organizaci prohlídky daného stroje. A po prohlídce stroje může být prodej uzavřen.