Kde sehnat soukromníka , který půjčí své peníze? Víme jak na to

Potřebujete peníze, nejspíše na zaplacení dluhu, který skutečně hoří. Splátka má proběhnou do zítra a vy stále ještě nemáte peníze. Nebo jste dokonce se splátkami pozadu a potřebujete celý dluh vyplatiti najednou. Kam se obrátit a kde najít soukromníka, který by pomohl? Víme jak na to a poradíme. Nejdříve se ale ujistěte, že jste hledali pořádně. A že skutečně zde není regulérní nebankovní nabídka, která by během 15 minut vše vyřešila. Odešlete žádost, jste schváleni, peníze máte do 10 – 15 minut na účtu – skutečně se nikde na internetu neskrývá nějaká, u které splňujete podmínky? Neházejte tak rychle flintu do žita!

Všechny žádosti vám byly zamítnuty

Mnoho žadatelů je přesvědčeno, že jim žádná nebankovní firma nepůjčí. Do hledání Google nebo Seznam zadali všeobecnou frázi na vyhledání půjčky, vyplnili pár žádostí a všechny se vrátily zamítnuté. A od té doby hledají jen soukromníky a soukromé podnikatele, kteří půjčí své vlastní peníze. Co již nevědí je fakt, že v Česku je momentálně více než 50 hlavní nebankovních firem. A jejich žádosti byly zamítnuty firmami, které se nacházejí ve výsledcích vyhledávání na prvním místě. Jedná se o firmy, které si své klienty vybírají a nepůjčí jen tak každému. Mají vysoké požadavky, protože u nich končí většina žádostí.

Co ovšem ty ostatní firmy, které se již na první stránku vyhledávání nevešly? Ty již tak vybíravé nejsou a poskytnou peníze i lidem, kteří jsou jinde zamítnuti. Jen pro ilustraci, na českém nebankovním trhu je i společnost, která žádost schválí do maximální výše 6 exekucí. Ano, žadatel může mít 6 probíhajících exekucí a tato firma jej schválí. Samozřejmě její nabídku nehledejte na první stránce Google nebo Seznamu. Zde jsou jen firmy typu Home Credit nebo Cofidis, které klientům v exekuci nepůjčují.

Je tedy nutné projít všechny nabídky.

Ujistěte se, že nebankovní nepůjčí

Před samotnou žádostí o půjčku od soukromníka se tedy ujistěte, že Vám žádná nebankovní firma skutečně nepůjčí. Navštivte porovnávač nebankovních nabídek a zadejte své požadavky & podmínky, které jste schopni splnit. Vše je zdarma, není ze žádný poplatek, registrace nebo placená SMS. Zkrátka jen internetová stránka, která srovnává podmínky na jednom místě.

Právě v tomto srovnání naleznete a uvidíte všechny české společnosti. A ujistíte se, že vám opravdu není nikdo ochotný ihned půjčit. A právě zde i mnoho lidí nalezne své peníze. Lidé s exekucemi, v registru, po insolvenci – všichni byli přesvědčeni, že nemohou projít schválením. A všichni výše zmínění najednou zjistí, že mohou být schváleni. Že je zde mnoho nabídek, u kterých splní podmínky.

Je ovšem možné, že žádná nebankovní skutečně nepůjčí. Co potom, kde najít soukromníka se svými penězi?

Soukromníci, co půjčují své vlastní peníze

Musíte najít soukromého podnikatele, poskytovatele nebo zprostředkovatele. A jdou zde dvě možnosti – v nebankovní diskusi nebo v nebankovní inzerci. Obě dvě naleznete na internetových stránkách https://www.nebankovky.cz/. V horním menu jsou umístěny přímé odkazy na diskusi a inzerci.

Do inzerce lze vkládat vlastní poptávky a poptat si peníze na míru. Rovněž se zde nacházejí již připravené nabídky od soukromníků a lze na ně reagovat přímo. V inzerci se vyřeší majoritní většina vše žádostí a většina lidí zde i nalezne řešení. Druhou možností je diskuse. Ve které lze sdílet své zkušenosti a kontakty. Mnoho lidí řešilo podobnou situaci, v jaké se zrovna nacházíte. A vyřešili ji. Diskutujte o tom jak postupovali, koho kontaktovali, kdo jim pomohl. A vyřešte ji i vy. Všechny tyto služby jsou zdarma a není nutná ani registrace.