Krakow: nejkrásnější město Polska je místem mnoha pracovních příležitostí

Město Krakow bývá často označováno jako nejkrásnější město Polska. Židovská čtvrť Kazimierz a zejména nedaleké solné doly jsou hlavními lákadly pro turisty. Mnoho lidí, včetně Čechů, Krakow natolik okouzlí, že se v něm rozhodnou zůstat. Historické jádro je neodolatelné a kromě toho, že je toho v Krakowě mnoho k vidění, je také místem mnoha pracovních příležitostí. Ačkoli Polsko není první místo, které vás napadne, když přemýšlíte o práci v cizině, je možná čas změnit názor. Stát se pendlerem a rozjet kariéru v sousedním Polsku může být tím správným krokem.

Jak hledat práci v Krakowě

Pokud vás zajímá praca Kraków – práce v Krakowě, nebo v jiném polském městě, není nic jednoduššího, než se podívat na pracovní portál fungující v Česku i v Polsku. Hitprace.cz a hitpraca.pl jsou pracovní portály, které může využít každý, bez ohledu na to, odkud je nebo kde chce pracovat.

K hledání práce v Krakově a zbytku Polska můžete využít polskou variantu pracovního webu. Díky filtru si snadno nastavíte specifika pro své vysněné polské zaměstnání. Výhodou je, že polské firmy a organizace nemají tak vysoké nároky na vzdělání nebo praxi jako je tomu v Česku nebo v Německu. Uplatnění tam může nalézt téměř každý, i když se neohání vysokoškolským titulem. Pokud ovládáte polštinu nebo angličtinu, je Polsko místem plným skvělých pracovních příležitostí. Praca – práce – v Polsku přeje zejména anglicky mluvícím. Naučte se základy a rozjeďte svou novou kariéru v Krakowě.

Když objevíte pracovní nabídku na pracovním webu hiprace.pl nebo vám přijde vyfiltrovaná na mail, nezapomeňte, že je nutné mít životopis, popřípadně motivační dopis, napsaný v polštině. Web nabízí možnost sepsání polského životopisu, který můžete bez obav na nabídky práce odesílat.