Krystaly pro nebojácnost: jak se naučit zvládat starosti?

Ovládá vás strach a úzkost? Nenechte se jimi paralyzovat. Co se inspirovat léčivými krystaly? Kameny jsou známy po staletí a mohou se stát záchrannou brzdou i pro vás. Zvláště v chladných měsících v roce, nemáme kolikrát, tu správnou náladu. Podzim a zima jsou bohužel jako stvořené k rozvoji psychických poruch. Je málo slunce, tak je potřeba energii doplnit – sluneční kámen.

Prožíváte frustraci nebo vás stále ovlivňuje negativní událost z minulosti? Příčin může být milion, ale řešení třeba jedno. Zkuste léčivou sílu tajemných krystalů.

Nenechte se ovládnout strachem

Strach má schopnost transformovat naše chování a vytvářet pocity úzkosti, nehodnosti a žárlivosti. Lidé žijící neustále ve strachu a potýkající se stavy popírání života, neumí dost často vyjádřit lásku. V závěru se dostávají do bludného kruhu, což jim zabraňuje jít za svými sny (natož je měnit v realitu). Dosažení konkrétních cílů je pro ně těžké, to samé v případě navazování nových přátel. Nic však není ztraceno. Léčivé krystaly najdete na https://www.magieprirody.cz/

Stejně jako jsme se naučili přijímat stín a světlo, musíme v našem životě také dovolit ukázat i strach. On má ve své podstatě smysl a my jsme ti, kteří mu musíme čelit, než nám způsobí nepříjemnosti včetně deprese. Jak přeměnit negativní energii na pozitivní? Zkuste sílu kamenů, např. hematit nebo labradorit. Je dost možností, jak se z tohoto zmatku vymanit.

Tygří oko

Tygří oko je velmi povznášející krystal spojující energii Země a Slunce. Tento drahokam lze použít proti úzkosti a dokonce i kletbám. Umístěte ho na své tělo. Tento kámen je dobrý na zahnání obav z práce. Položíte-li ho kolem pupku, zmírní úzkost. Čím blíže ho budete posouvat směrem ke krku, dostává se mu i dalších schopností – naplnění vašich cílů, vyjasnění a oddanost k sobě samým.

Tygří oko pomáhá řešit vnitřní boje, zlepšuje sebehodnotu, léčí duševní traumata a uplatňuje se také v oblasti sebekritiky.

Kouřový křemen

Nejlepší ukotvení při záchvatech paniky přináší kouřový křemen. Uvolňuje vibrace, obavy a stres. Máte pocit, že jste se „zasekli“ na místě a neumíte si poradit se složitou výzvou? Noste tento krystal v kapse nebo přímo na sobě zasazen ve šperku. Uklidní vám nervy a rozptýlí negativní pocity. Položte si ho na kořenovou čakru, abyste tělu dodali energii a odhodlání.