Potřebujete dodávku a nevíte kam se obrátit?

Plánujete stěhování a nechce se vám spoléhat na firmy, které se stěhováním zabývají? Pořídili jste si nový nábytek a chcete si ten starý odvézt na chalupu nebo darovat na charitu? Nikdo z vašich známých nevlastní větší automobil a vy nevíte, jak tuto situaci řešit? Skvělým řešením pro vás je využití půjčovny dodávek. Mnoho lidí má zažité, že půjčovny aut si účtují vysoké poplatky a jsou jen pro bohaté. To jsou však mýty, které se nezakládají na pravdě. Mrkněte na dodavky-express.cz a uvidíte, že půjčit si dodávku vůbec není špatný nápad.

Výhody, které zapůjčení dodávky přináší

Pronájem dodávky v Praze se pohybuje od 390,-, což není nijak závratná částka. Žádný nadměrný náklad tak pro vás nebude problém převézt. Ušetříte tak hodně času, který byste strávili přejížděním sem a tam, pokud se rozhodnete k převozu použít osobní automobil. To se také odrazí v ceně za pohonné hmoty, které budete potřebovat. Rychle tak zjistíte, že půjčovné za dodávku vyjde podstatně levněji, když cestu pojedete jen jednou než-li neustále přejíždění a s tím spojené tankování. Šetříte čas i peníze.

Další velkou výhodu je špičkový technický stav dodávek a minibusů na dodavky-express.cz, které mají k pronájmu připravené. Všechna vozidla prochází pravidelnou přísnou technickou kontrolou a po každém vypůjčení jsou také důkladně vyčištěna. Riziko, že zůstanete někde viset je téměř nulové. Pojištění vozidla je naprostou samozřejmostí.

Chystáte rodinnou dovolenou?

Plánujete dovolenou s rodinou a do jednoho auta se nevejdete? Levné půjčení minibusu pro vás může být příjemným zpestřením vleklé cesty a k tomu vám odpadne mnoho stresových situací během jízdy. Když pojedete celá rodina pohromadě, užijete si mnoho legrace a nehrozí, že se vám po cestě někdo ztratí nebo některému členu rodiny se stane porucha na autě a zdrží tak celou rodinu.