Netrapte se se starou pracovní obuví, nové boty pořídíte levně

Máte na noze další puchýř? Bolí vás záda a nemůžete po práci pořádně chodit? Pravděpodobně nebude vina jen na namáhavé práci, ale především ve vaší obuvi. Mnoho lidí nosí starou pracovní obuv i mnoho let a zdráhá se investovat do nové. Pracovní obuv je tím posledním místem, na kterém by se měly šetřit peníze. Máme pro vás však dobrou zprávu, vysoce kvalitní pracovní obuv není drahá, stačí se přestat ohlížet po zahraničních značkách a vsadit na českou kvalitu. Zlaté české ručičky totiž vyrábí obuv, která je kvalitní a navíc levná.

Objevte nejlepší české boty do práce

Snad nejlepší možnou volbou pro pracovní boty je obuv Prestige. Jde o boty, které se vyrábí na Zlínsku a za dlouhou historii, kdy se vyrábí, si získaly pověst bot, které chodí doslova samy. Při práci získáte lehký krok a nebudou vás bolet nohy ani záda. Jestliže strávíte v zaměstnání mnoho času na nohou, tato obuv pro vás bude znamenat velkou úlevu, pohyb v těchto botách si budete doslova užívat. Prestige se nabízí ve velkém množství provedení a to včetně bot na léto, na sport i na volný čas. Kompletní nabídku této obuvi najdete na Repa.cz.

Pokud je potřeba zajistit účinnou ochranu nohou, nejlepší volbou jsou celokožené boty, které umí skvěle tlumit nárazy a ochrání tak nohu před mnoha riziky. Nejlepší pevnou obuv nabízí česká značka REPA. Nabízí sandál, polobotky i celokoženou kotníkovou obuv. Ačkoliv jsou boty pevné, jsou velmi pohodlné a kromě práce je využijete například i pro turistiku.

Bezpečí při práci na prvním místě

Bezpečí by mělo být při práci na prvním místě. Nejvíce rizik je pochopitelně při manuální práci. Pokud pracujete rukama, myslete vždy na pracovní rukavice. Proč riskovat zranění rukou, když jsou rukavice tak levné. Eshop Repa.cz nabízí levné ochranné pracovní pomůcky i pro svářeče a kováře. Práce by nikdy neměla představovat zbytečné riziko a se správnou ochranou snížíte rizika na minimum.