Věříte médiím nebo raději sledujete více zdrojů?

Zpravodajství bylo v minulosti považováno za nejdůležitější zdroj informací. Lidé si přečetli noviny nebo se podívali na zprávy a médiím důvěřovali. V současné době důvěra v média klesá a může za to především rozvoj internetu, lidé si mohou mnoho informací ověřit nebo se a ně podívat na jiných zdrojích. Komerční média už nejsou jen možností, jak informovat lidi, ale mohou být také nástrojem pro manipulaci a šíření strachu.

Články na nezávislých zdrojích často ukazují důležité informace ze světa a důležité kauzy, kterými se většina komerčních médií vůbec nezabývá. Člověk je někdy v šoku z toho, že nás hlavní mediální servery informují o nevýznamných banalitách a důležité informace a události vůbec nezmíní. Jak má pak člověk věřit jejich pravdivosti, když jsou jejich vlastníky mnohdy i politici nebo kontroverzní podnikatelé s politickými vazbami. Pokud chcete mít nezaujatý přehled, je potřeba sledovat více zdrojů a pomůže vám v tom užitečný nástroj, web https://www.cerstvezpravy.cz/.

Sledování obsahu více webů najednou

Portál Cerstvezpravy.cz monitoruje obsah, který vychází na všech kvalitních českých zpravodajských serverech a magazínech. Nemusíte navštěvovat weby jednotlivě, na webu vidíte všechny články které v daný den vyšly a to stručně ve formě titulků, které jsou rozdělené podle jednotlivých zdrojů. Na jednom místě můžete sledovat vše důležité, přečtete si titulky a když vás nějaký zaujme, stačí na titulek kliknout a dostanete se na článek. Web monitoruje nejen zpravodajství, ale je rozdělen i do dalších kategorií, takže mžete sledovat všechny zajímavé články, které vyšly na sportovních webech, o ekonomice a mnoho dalšího. Web vám ušetří mnoho času a objevíte s ním mnoho zajímavých článků.